Site Overlay

Warsztaty

Trening personalny

Siłownia, ciężary, treningi, a może fitness? Chcesz zacząć z tym swoją przygodę, ale nie wiesz jak? A może już ćwiczysz i pragniesz udoskonalić technikę i poznać wiele ciekawych ćwiczeń oraz kilka „siłownianych tipów”? Zapisz się na warsztat z Treningu personalnego i ćwicz razem z nami! Co będzie ci potrzebne? Notes, długopis oraz butelka z wodą. Do zobaczenia na macie!

Warsztaty z Programowania i Sztucznej Inteligencji

Zapomnij o przestarzałych listach zakupów – przyszłość należy do technologii! Dołącz do naszych warsztatów i stwórz własną aplikację do zakupów w supermarkecie, która ułatwi Ci życie. Nauczysz się, jak tworzyć intuicyjne i estetycznie przyjemne aplikacje, wykorzystując najnowsze technologie sztucznej inteligencji.
Dla kogo?
Nie musisz być umieć programować, aby wziąć udział! Warsztaty są zaprojektowane tak, by wprowadzić Cię w świat programowania krok po kroku.
Co zyskasz?
Praktyczne umiejętności w tworzeniu aplikacji internetowych. Wprowadzenie do AI, które otworzy przed Tobą nowe możliwości w technologii. Satysfakcję z tworzenia czegoś własnego, co będzie miało realne zastosowanie w codziennym życiu.

Warsztat Pierwszej Pomocy

Podstawy pomocy przedmedycznej, czyli jak skutecznie udzielić pomocy w sytuacjach nie tylko ekstremalnych, ale przede wszystkim codziennych. Co zrobić w sytuacji wypadku samochodowego, NZK lub udaru cieplnego? Z tego warsztatu wyniesiesz wiele praktycznych umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie uratować czyjeś życie!

Warsztat Fotograficzny

Nigdy nie robiłeś/aś zdjęć i nie masz nawet aparatu ale chcesz zacząć rozwijać swoją nową pasję? Może masz już swój wymarzony aparat ale wciąż nie wiesz jak w pełni wykorzystać jego możliwości? A może chcesz zacząć swoją przygodę z fotografią od robienia zdjęć telefonem? Przyjdź na nasz warsztat i przekonaj się jakie to proste! Nauczymy Cię robić zdjęcia, które zostają w pamięci – nawet jeśli jesteś totalnie początkujący/a. „Wszystko kryje w sobie piękno, ale nie każdy je widzi”.

Pizza dla każdego

Ciao! Wyobraź sobie przyjemnie grzejące słońce, odświeżającą morską bryzę, piękne zabytkowe uliczki i majestatycznego Wezuwiusza na horyzoncie. Razem sprowadźmy Neapol do Polski! Na moich warsztatach nauczysz się robić ciasto od podstaw, poznasz tajniki procesu dojrzewania i wyrastania ciasta oraz komponowania go z najwyższej jakości składnikami, aby uzyskać swoją wymarzoną pizzę. Jedyne co potrzebujesz to pozytywne nastawienie!

Warsztat liturgiczny

Zapraszam na wyjątkowe warsztaty liturgiczne podczas Tratwy! Poprowadzi je doświadczony ceremoniarz, otwarty na pytania i dzielenie się doświadczeniami. To niezwykła okazja, by pogłębić swoją wiedzę o liturgii, spotkać inspirujących ludzi i przeżyć duchowe doświadczenie. Odkryj piękno tradycji oraz rozwijaj swoje umiejętności w atmosferze wspólnoty i radości. Dołącz do nas i stwórz niezapomniane wspomnienia!

Uwolnij swój głos

Czy zawsze marzyłeś o śpiewaniu, ale nigdy nie miałeś okazji spróbować swoich sił? A może po prostu chcesz rozwinąć swoje wokalne umiejętności? Jeśli chcesz odkryć pełny potencjał swojego głosu i poczuć harmonię współpracy podczas wspólnego śpiewania dołącz do nas. Warsztaty wokalne to idealna okazja, aby:
-odkryć swoj potencjał wokalny,
-rozwinąć swoje muzyczne talenty,
-pokonać tremę i zbudować pewność siebie,
-spędzić czas w kreatywnej i przyjaznej atmosferze.
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym wokalistą czy masz już pewne doświadczenie, na warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie.
Każdy uczestnik powinien mieć długopis, jakiś notatnik i butelkę wody.

Warsztat Teatralny

Jeśli chcesz dwa dni pobawić się w teatr i na ten czas zamienić się w reżysera, scenografa, charakteryzatora, aktora – ZAPRASZAM NA WARSZTATY. Najpierw pomyślimy, potem pogadamy, później wspólnie popracujemy nad przedstawieniem, które od początku do końca będzie powstawać na warsztatach i od początku do końca będzie nasze. Słowo, ciało, muzyka, ruch, wrażliwość, kreatywność – tym właśnie wypełnimy nasz Teatr na Tratwie.

Warsztat artystyczno-plastyczny

Na tych zajęciach będzie można poznać różne techniki plastyczne przy użyciu pasteli,farby akrylowe,akwarele,ołówka,prace techniką kubizmu ,malowanie na szkle i.t.p każdy znajdzie coś dla siebie.Zajęcia te to niezwykła podróż w świat wyobraźni ekspresji i kreatywności wyrażając siebie przez sztukę.Najerzniejsze jest to aby dobrze się bawić tworzyć i rozwijać wyobraźnię.

Decoupage

Czyli jak sprawić, żeby stare zmieniło się w nowe i piękne. Decoupage to przyjemna technika pracowania z drewnem – zapraszamy, poznaj jej tajniki!

Zumba

Zumba jest to program treningowy, który łączy w sobie elementy fitnessu (trening siłowy, cardio) oraz tańca (np. salsa, cumbia, soca, flamenco, tango)

Warsztat Piłkarski

Masz ochotę na solidny trening lub po prostu chcesz pokopać piłkę z innymi ludźmi? Wpadnij na warsztat piłkarski! Prowadzący pokaże nam kilka podstaw, nowych trików i chętnie się z kimś pokiwa.

Samoobrona

Zajęcie maja na celu nauczyć zainteresowanych podstawowych zachowań w sytuacjach zagrożenia. Karate Kyokushin poza sprawnością fizyczną, buduje w adeptach poczucie szacunku do osób starszych, współpracujących oraz dużą dawkę pokory. Cytat z założyciela szkoły Kyokusin Masutatasu Oyamy: „Glowe trzymaj nisko, lecz spogladaj wysoko”

Taniec ulicy

Poczuj flow tańca ulicznego! Razem z naszym prowadzącym poznasz podstawowe kroki i nauczysz się całej chorografii razem z innymi super ludźmi! Wpadnij, potańcz, poznaj kulturę ulicy!

Warsztat siatkarski

Dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w odbijaniu piłki. Porozmawiamy o technice i – co najważniejsze – zastosujemy ją w praktyce. Czeka na Ciebie solidny trening razem z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję!