Site Overlay

Warsztaty

Bokserski

Czyli wszystko o tym, jak zadać prawidłowo techniczny cios, który powali przeciwnika na ziemię – może nie zapewni Ci zwycięstwa w kolejnym Fame MMA, ale z pewnością wprowadzi w tajniki sztuk walki. Zapraszamy, nawet jeśli to Twoja pierwsza styczność z boksem.

Decoupage

Czyli jak sprawić, żeby stare zmieniło się w nowe i piękne. Decoupage to przyjemna technika pracowania z drewnem – zapraszamy, poznaj jej tajniki!

Myślę Pozytywnie

Warsztaty z psychologiem. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o emocjach, poczuciu własnej wartości, stresie, asertywności, zarządzaniu czasem i innych ważnych kwestiach w życiu młodego człowieka. Również będzie możliwość indywidualnej rozmowy. Swoje propozycje na tematykę możecie też zgłaszać na maila: paulina.pietka.psycholog@gmail.com

Fotograficzny

Jaki kadr wybrać, w jakim oświetleniu zrobić zdjęcie? Na co zwrócić uwagę, a czego unikać? Nasi prowadzący podpowiedzą, jak dobrze zrobić zdjęcie, tak, aby nawet zrobione telefonem wyglądało profesjonalnie. Idealne zdjęcia na Insta są Twoje!

Krawiecki

Od przyszycia guzika do koszuli do samodzielnego przerabiania znalezisk w szafie mamy na modne ubrania – na warsztacie krawieckim nauczycie się, jak powinna tańcować igła z nitką.

Plastyczny

Zmalujmy coś! Pędzlem, palcem, akwarelą, akrylem – na warsztacie malarskim poznacie podstawowe techniki malowania, poznacie trochę teorii i zastosujecie ją w praktyce. Świat malowania otworzy się przed nami otworem!

Scrapbooking

Piękne kartki, zaproszenia, albumy handmade – wszystkiego nauczymy was na tym warsztacie! Jak odpowiednio ułożyć kompozycję, jakich materiałów użyć, jak uniknąć przypadkowego zabrudzenia kartki klejem? Wszystkiego dowiecie się na warsztacie scrapbookingu!

Warsztat Ratownictwa Medycznego

Czyli podstawy pomocy medycznej i wiele więcej – jak udzielać pierwszej pomocy w sytuacjach nie tylko ekstremalnych, ale też na co dzień, przy drobnych wypadkach. Z tego warsztatu wyniesiecie dużo praktycznych umiejętności, dzięki którym możecie uratować czyjeś życie!

Warsztat Wokalny

Do, re, mi, faaa….ajny warsztat, na którym dowiesz się co nie co o śpiewie – no i oczywiście pośpiewasz! Głos to najpiękniejszy instrument, który posiada każdy z nas – wykorzystaj go! co nieco

Kulinarny

Kiedy na Festiwalu czuć unoszący się zapach czegoś smakowitego… to wiadomo, że uczestnicy warsztatu kulinarnego są w swoim żywiole! Zapraszamy Cię na warsztat kulinarny, jeśli masz ochotę poznać tajniki gotowania od kuchni.

Gitarowy

Wpadaj na warsztat gitarowy! Dla każdego, kto pasjonuje się sześcioma strunami w wersji akustycznej czy elektrycznej. Wspólnie sobie pobrzdąkamy, podpowiemy, jak chwytać barowe i spędzimy wspólnie czas.

Siatkarski

Dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w odbijaniu piłki. Porozmawiamy o technice i – co najważniejsze – zastosujemy ją w praktyce. Czeka na Ciebie solidny trening razem z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję!

Wrzuć na luz

Dla każdego, kto ma ochotę po prostu usiąść i pogadać, pograć w planszówki czy karty – innymi słowy, porobić „coś” (albo też i „nic”) w miłym towarzystwie drugiego człowieka. Zapraszamy!