Site Overlay

Warsztaty

Trening personalny

Siłownia, ciężary, treningi, a może fitness? Chcesz zacząć z tym swoją przygodę, ale nie wiesz jak? A może już ćwiczysz i pragniesz udoskonalić technikę i poznać wiele ciekawych ćwiczeń oraz kilka „siłownianych tipów”? Zapisz się na warsztat z Treningu personalnego i ćwicz razem z nami! Co będzie ci potrzebne? Notes, długopis oraz butelka z wodą. Do zobaczenia na macie!

Warsztaty z Programowania i Sztucznej Inteligencji

Zapomnij o przestarzałych listach zakupów – przyszłość należy do technologii! Dołącz do naszych warsztatów i stwórz własną aplikację do zakupów w supermarkecie, która ułatwi Ci życie. Nauczysz się, jak tworzyć intuicyjne i estetycznie przyjemne aplikacje, wykorzystując najnowsze technologie sztucznej inteligencji.
Dla kogo?
Nie musisz być umieć programować, aby wziąć udział! Warsztaty są zaprojektowane tak, by wprowadzić Cię w świat programowania krok po kroku.
Co zyskasz?
Praktyczne umiejętności w tworzeniu aplikacji internetowych. Wprowadzenie do AI, które otworzy przed Tobą nowe możliwości w technologii. Satysfakcję z tworzenia czegoś własnego, co będzie miało realne zastosowanie w codziennym życiu.

Warsztat Pierwszej Pomocy

Podstawy pomocy przedmedycznej, czyli jak skutecznie udzielić pomocy w sytuacjach nie tylko ekstremalnych, ale przede wszystkim codziennych. Co zrobić w sytuacji wypadku samochodowego, NZK lub udaru cieplnego? Z tego warsztatu wyniesiesz wiele praktycznych umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie uratować czyjeś życie!

Warsztat Fotograficzny

Nigdy nie robiłeś/aś zdjęć i nie masz nawet aparatu ale chcesz zacząć rozwijać swoją nową pasję? Może masz już swój wymarzony aparat ale wciąż nie wiesz jak w pełni wykorzystać jego możliwości? A może chcesz zacząć swoją przygodę z fotografią od robienia zdjęć telefonem? Przyjdź na nasz warsztat i przekonaj się jakie to proste! Nauczymy Cię robić zdjęcia, które zostają w pamięci – nawet jeśli jesteś totalnie początkujący/a. „Wszystko kryje w sobie piękno, ale nie każdy je widzi”.

Pizza dla każdego

Ciao! Wyobraź sobie przyjemnie grzejące słońce, odświeżającą morską bryzę, piękne zabytkowe uliczki i majestatycznego Wezuwiusza na horyzoncie. Razem sprowadźmy Neapol do Polski! Na moich warsztatach nauczysz się robić ciasto od podstaw, poznasz tajniki procesu dojrzewania i wyrastania ciasta oraz komponowania go z najwyższej jakości składnikami, aby uzyskać swoją wymarzoną pizzę. Jedyne co potrzebujesz to pozytywne nastawienie!

Warsztat liturgiczny

Zapraszam na wyjątkowe warsztaty liturgiczne podczas Tratwy! Poprowadzi je doświadczony ceremoniarz, otwarty na pytania i dzielenie się doświadczeniami. To niezwykła okazja, by pogłębić swoją wiedzę o liturgii, spotkać inspirujących ludzi i przeżyć duchowe doświadczenie. Odkryj piękno tradycji oraz rozwijaj swoje umiejętności w atmosferze wspólnoty i radości. Dołącz do nas i stwórz niezapomniane wspomnienia!

Uwolnij swój głos

Czy zawsze marzyłeś o śpiewaniu, ale nigdy nie miałeś okazji spróbować swoich sił? A może po prostu chcesz rozwinąć swoje wokalne umiejętności? Jeśli chcesz odkryć pełny potencjał swojego głosu i poczuć harmonię współpracy podczas wspólnego śpiewania dołącz do nas. Warsztaty wokalne to idealna okazja, aby:
-odkryć swoj potencjał wokalny,
-rozwinąć swoje muzyczne talenty,
-pokonać tremę i zbudować pewność siebie,
-spędzić czas w kreatywnej i przyjaznej atmosferze.
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym wokalistą czy masz już pewne doświadczenie, na warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie.
Każdy uczestnik powinien mieć długopis, jakiś notatnik i butelkę wody.

Warsztat Teatralny

Jeśli chcesz dwa dni pobawić się w teatr i na ten czas zamienić się w reżysera, scenografa, charakteryzatora, aktora – ZAPRASZAM NA WARSZTATY. Najpierw pomyślimy, potem pogadamy, później wspólnie popracujemy nad przedstawieniem, które od początku do końca będzie powstawać na warsztatach i od początku do końca będzie nasze. Słowo, ciało, muzyka, ruch, wrażliwość, kreatywność – tym właśnie wypełnimy nasz Teatr na Tratwie.

Warsztat artystyczno-plastyczny

Na tych zajęciach będzie można poznać różne techniki plastyczne przy użyciu pasteli,farby akrylowe,akwarele,ołówka,prace techniką kubizmu ,malowanie na szkle i.t.p każdy znajdzie coś dla siebie.Zajęcia te to niezwykła podróż w świat wyobraźni ekspresji i kreatywności wyrażając siebie przez sztukę.Najerzniejsze jest to aby dobrze się bawić tworzyć i rozwijać wyobraźnię.

Decoupage

Czyli jak sprawić, żeby stare zmieniło się w nowe i piękne. Decoupage to przyjemna technika pracowania z drewnem – zapraszamy, poznaj jej tajniki!

Zumba

Zumba jest to program treningowy, który łączy w sobie elementy fitnessu (trening siłowy, cardio) oraz tańca (np. salsa, cumbia, soca, flamenco, tango)

Warsztat Piłkarski

Masz ochotę na solidny trening lub po prostu chcesz pokopać piłkę z innymi ludźmi? Wpadnij na warsztat piłkarski! Prowadzący pokaże nam kilka podstaw, nowych trików i chętnie się z kimś pokiwa.

Samoobrona

Zajęcie maja na celu nauczyć zainteresowanych podstawowych zachowań w sytuacjach zagrożenia. Karate Kyokushin poza sprawnością fizyczną, buduje w adeptach poczucie szacunku do osób starszych, współpracujących oraz dużą dawkę pokory. Cytat z założyciela szkoły Kyokusin Masutatasu Oyamy: „Glowe trzymaj nisko, lecz spogladaj wysoko”

Warsztat siatkarski

Dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w odbijaniu piłki. Porozmawiamy o technice i – co najważniejsze – zastosujemy ją w praktyce. Czeka na Ciebie solidny trening razem z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję!

Napraw swój rower

No nie! Złapałem dziurę w kole. Co teraz zrobić? To już nie będzie problemem bo na tym warsztacie nauczymy się naprawiać dętkę, zdejmować koło, smarować łańcuchy, konserwować nasze rowery! Zapraszamy na warsztat rowerowy

Taniec ulicy

HIP HOP DON’T STOP: Poczuj klimat tańca ulicznego. Poznaj podstawy tańca Hip Hop. Luźna muzyka i luźny klimat pomogą Ci wejść w inny świat taneczny