Site Overlay

Warsztaty

Bokserski

Czyli wszystko o tym, jak zadać prawidłowo techniczny cios, który powali przeciwnika na ziemię – może nie zapewni Ci zwycięstwa w kolejnym Fame MMA, ale z pewnością wprowadzi w tajniki sztuk walki. Zapraszamy, nawet jeśli to Twoja pierwsza styczność z boksem.

Dietetyczny

Na warsztacie dietetycznym poznasz nie tylko tajniki zdrowego odżywiania, ale także dowiesz się, jak prawidłowo zrównoważyć swoją dietę i styl życia, aby czuć się dobrze. Co jest dobre dla naszego organizmu, co mu szkodzi, jak przygotować odpowiednio zbilansowany posiłek? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań poznacie właśnie tutaj!

Uważność i wdzięczność. Jak zatrzymać się w biegnącym świecie?

Jesteś zabiegany? Zmęczony? Nie możesz się skoncentrować? Cały czas masz coś „na głowie”? To warsztat dla Ciebie. Będziesz mógł nauczyć się bycia uważnym w życiu oraz poczuć wdzięczność za to, co Ciebie spotyka. To będzie prawdziwy relaks dla głowy i ciała :).

Fotograficzny

Jaki kadr wybrać, w jakim oświetleniu zrobić zdjęcie? Na co zwrócić uwagę, a czego unikać? Nasi prowadzący podpowiedzą, jak dobrze zrobić zdjęcie, tak, aby nawet zrobione zwykłym smartphonem wyglądało profesjonalnie. Jedyne, czego potrzebujesz, to aparat!

Krawiecki

Od przyszycia guzika do koszuli do samodzielnego przerabiania znalezisk w szafie mamy na modne ubrania – na warsztacie krawieckim nauczycie się, jak powinna tańcować igła z nitką.

Malarski

Zmalujmy coś! Pędzlem, palcem, akwarelą, akrylem – na warsztacie malarskim poznacie podstawowe techniki malowania, poznacie trochę teorii i zastosujecie ją w praktyce. Świat malowania otworzy się przed nami otworem!

Scrapbooking

Piękne kartki, zaproszenia, albumy handmade – wszystkiego nauczymy was na tym warsztacie! Jak odpowiednio ułożyć kompozycję, jakich materiałów użyć, jak uniknąć przypadkowego zabrudzenia kartki klejem? Wszystkiego dowiecie się na warsztacie scrapbookingu!

Piłkarski

Masz ochotę na solidny trening lub po prostu chcesz pokopać piłkę z innymi ludźmi? Wpadnij na warsztat piłkarski! Prowadzący pokaże nam kilka podstaw, nowych trików i chętnie się z kimś pokiwa.

Taniec ulicy

Poczuj flow tańca ulicznego! Razem z naszym prowadzącym poznasz podstawowe kroki i nauczysz się całej chorografii razem z innymi super ludźmi! Wpadnij, potańcz, poznaj kulturę ulicy!

Teatralny

Mimika, mowa ciała, ruch – o teorii i praktyce dowiecie się na tym warsztacie! Razem wzbogacicie swoją wiedzę, zdobędziecie nowe umiejętności i przygotujecie przedstawienie. Dla każdego, kto chciałby spróbować sił na scenie i poza nią.

Ratownictwa Medycznego

Czyli podstawy pomocy medycznej i wiele więcej – jak udzielać pierwszej pomocy w sytuacjach nie tylko ekstremalnych, ale też na co dzień, przy drobnych wypadkach. Z tego warsztatu wyniesiecie dużo praktycznych umiejętności, dzięki którym możecie uratować czyjeś życie!

Ukulele

Jeśli chcesz zgłębić tajniki grania na ukulele, ten warsztat jest dla Ciebie! Zaczniesz tam od najprostszych akordów lub dostaniesz wskazówki, dzięki którym w końcu chwycisz trudne chwyty barowe. Zagraj razem z nami!

Wokalny

Wpadaj na TFP, żeby pośpiewać w grupie, nauczyć się nowych piosenek i dowiedzieć trochę o tym, jak dbać o swój wokal. A na koniec koncert – czyli wspólna radość, którą daje nam muzyka!

Makramy

Kto widział makramę, z pewnością zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia! Jeśli plecenie makramy wydaje ci się piękne, acz niemożliwe, to zapraszamy na warsztat! Tam nauczymy się wykonywać proste i te bardziej skomplikowane wzory.

Fryzjerski

Ten warsztat to idealna okazja do tego, aby podszkolić się w wykonywaniu tych podstawowych i trudniejszych fryzur. Dowiedzie się też, jak dbać o swoje włosy – zapraszamy wszystkich włosomaniaków do udziału!