Site Overlay

Warsztaty

Bębniarski

Chcesz spróbować swoich sił w graniu na bębnach lub doszlifować swoje umiejętności? A może po prostu masz ochotę dowiedzieć się trochę o rytmie? Bez względu na powód, zapraszamy do pobębnienia z nami na… wszystkim!

Bokserski

Czyli wszystko o tym, jak zadać prawidłowo techniczny cios, który powali przeciwnika na ziemię – może nie zapewni Ci zwycięstwa w kolejnym Fame MMA, ale z pewnością wprowadzi w tajniki sztuk walki. Zapraszamy, nawet jeśli to Twoja pierwsza styczność z boksem.

Dietetyczny

Na warsztacie dietetycznym poznasz nie tylko tajniki zdrowego odżywiania, ale także dowiesz się, jak prawidłowo zrównoważyć swoją dietę i styl życia, aby czuć się dobrze. Co jest dobre dla naszego organizmu, co mu szkodzi, jak przygotować odpowiednio zbilansowany posiłek? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań poznacie właśnie tutaj!

Jak zatroszczyć się o siebie i zmierzyć z własnym lękiem

No właśnie, jak? Ten warsztat to pierwszy krok do poznania siebie, a, co za tym idzie – zmierzenia się z własnym lękiem. Poznacie tutaj potrzebne narzędzia, dzięki którym będziecie w stanie lepiej zatroszczyć się i zrozumieć samych siebie.

Florystyczno – dekoracyjny

O tym, jak dobrze udekorować spotkanie na każdą okazję – na warsztacie florystycznym nauczymy się, jak dobrze komponować ze sobą kwiaty i jak zwykłe rośliny zmienić w małe dzieło sztuki.

Fotograficzny

Jaki kadr wybrać, w jakim oświetleniu zrobić zdjęcie? Na co zwrócić uwagę, a czego unikać? Nasi prowadzący podpowiedzą, jak dobrze wykonać zdjęcie, tak, aby nawet zrobione zwykłym smartphonem wyglądało profesjonalnie. Jedyne, czego potrzebujesz, to aparat!

Krawiecki

Od przyszycia guzika do koszuli do samodzielnego przerabiania znalezisk w szafie mamy na modne ubrania – na warsztacie krawieckim nauczycie się, jak powinna tańcować igła z nitką.

Malarski

Zmalujmy coś! Pędzlem, palcem, akwarelą, akrylem – na warsztacie malarskim poznacie podstawowe techniki malowania, poznacie trochę teorii i zastosujecie ją w praktyce. Świat malowania otworzy się przed nami otworem!

Scrapbooking

Piękne kartki, zaproszenia, albumy handmade – tego nauczymy was na tym warsztacie! Jak odpowiednio ułożyć kompozycję, jakich materiałów użyć, jak uniknąć przypadkowego zabrudzenia kartki klejem? Wszystkiego dowiecie się na warsztacie scrapbookingu!

Piłkarski

Masz ochotę na solidny trening lub po prostu chcesz pokopać piłkę z innymi ludźmi? Wpadnij na warsztat piłkarski! Prowadzący pokaże nam kilka podstaw, nowych trików i chętnie się z kimś pokiwa.

Taniec ulicy

Poczuj flow tańca ulicznego! Razem z naszym prowadzącym poznasz podstawowe kroki i nauczysz się całej chorografii razem z innymi super ludźmi! Wpadnij, potańcz, poznaj kulturę ulicy!

Ukulele

Ukulele to bardzo przyjemny instrument, a granie na nim w grupie to jeszcze większa przyjemność! Wpadnijcie na warsztat i pobrzdękajcie razem z nami!

Warsztat małego stolarza

Czyli jak z dwóch desek, młotka i kilku gwoździ zrobić coś niesamowitego – latawiec, karmnik, mały statek. Jak to zazwyczaj bywa zaczynamy od małych rzeczy – najpierw mini karmnik, potem drewniana huśtawka ogrodowa 😉

Teatr ruchu

Mimika, mowa ciała, ruch – o teorii i praktyce dowiecie się na tym warsztacie! Razem wzbogacicie swoją wiedzę, zdobędziecie nowe umiejętności i przygotujecie przedstawienie.

Warsztat Ratownictwa Medycznego

Czyli podstawy pomocy medycznej i wiele więcej – jak udzielać pierwszej pomocy w sytuacjach nie tylko ekstremalnych, ale też na co dzień, przy drobnych wypadkach. Z tego warsztatu wyniesiecie dużo praktycznych umiejętności, dzięki którym możecie uratować czyjeś życie!

Guitar Hero – warsztat gitarowy

Jeśli chcesz zgłębić tajniki grania na gitarze, czy to elektrycznej, akustycznej czy klasycznej, ten warsztat jest dla Ciebie! Zaczniesz tam od najprostszych akordów lub dostaniesz wskazówki, dzięki którym w końcu chwycisz trudne chwyty barowe. Zagraj razem z nami!

Wokalny

Jeśli masz ochotę pośpiewać razem z innymi ludźmi, to zapraszamy! Jedyne, czego potrzebujesz, to instrumentu, który ma każdy z nas – głosu!